Ogłoszenie

Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, koniecznie zapoznaj się z FAQ i obsługą forum. Pamiętaj, że rejestrując się zyskujesz dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych osobom niezarejestrowanym. Lista for znajduje się poniżej.

#1 2010-11-20 14:22

Bernkow
Administrator
Zarejestrowany: 2009-08-12
Posty: 264
Reputacja :  [+ 4/ -0 ]

Kampania Polsko-Czeska

Kampania Polsko-Czeska


Więc tak, (czasy współczesne) grupy Polaków i Czechów z wytrwałością szukają nowych złóż ropy naftowej .Kiedy tak są zajęci nagle dzwoni do nich jeden z dowodzących grupą 1 i mówi, że znależli dziwną rzecz, i że mamy szybko przyjechać. Po dotarciu na miejsce dajemy znak sztabowi naukowemu, żeby przyjechał. Po 24h mamy już cały sztab składający się z Polaków i Czechów.Nie zastanawiając się dłużej przekazujemy cenną rzecz naukowcom. Po upływie 2dni dostajemy informację od naukowców, że rzeczy wrzucone przez nich do dziwnego przedmiotu znikają ! Szybko decydujemy się porzucic szukanie złóż ropy i udajemy się do naukwoców. Wreszcie decydujemy się na wysłanie tam jednego z ludzi. Dajemy reklamę w internecie. Szukamy śmiałka, który wejdzie w dziwny portal. Prosimy o kontakt pod numer 094212106. Po upływie niespełna paru dni przychodzi do nas śmiałek. .Nie ma za dużo oleju w głowie ale może to i dobrze przynajmniej się nie zorientuje gdzie zaraz wyląduje. Dajemy mu radar (do komunikacji) i trochę prowiantu. Chwilę się zastanawiał jakby przyszedł mu rozum, ale  wreszcie wszedł. Mijały miesiące, wszyscy porzucili juz nadzieję żeby śmiałek wrócił, i znowu umieścili reklamę ale teraz z nagrodą 1.0000mln Euro. Zgłosiło się paru śmiałków -MacGyver,Ahmed,Bernkow i Tupak (Tutaj umieścilismy własne loginy i od teraz jesteśmy głównym bohaterami). Dali nam potrzebne rzeczy i weszliśmy tam, lecz niespodziewanie po upływie 30minut wróciliśmy z powrotem.Opowiedzieliśmy im wszystko i oni zdecydowali się na założenie tam bazy ,,Ropland" w celu znalezienia nowych złóż ropy.Dali nam 15ludzi i trochę skrzynek. I tak zaczęła się przegoda . . .

Misja 1. Nowy Ląd - Nowa Baza      Po przyjsciu na tą dziwną ziemię Tupak,MacGyver,Ahmed i Bernkow razem ze swoimi ludzmi poszli poszukac miejsca na nową bazę .Znalezli dobre miejsce na wielkiej wyżynie. Po zbudowaniu bazy skontaktowalismy się z naszym przełożonym i przesłalismy mu dane. Lecz niespodziewanie nadszedł atak ze strony północno-zachodniej. Wszyscy wpadli w panikę, ponieważ uwazali ze są tylko sami na tej dziwnej krainie .Z łatwością pokonaliśmy wroga , lecz nasi naukowcy i dowódca od sił zbrojnych stwierdzili ze te kombinezony należa do Rosyjskich Szpiegów. Zaniepokojenie tą sprawą ponownie skontaktowalismy się z przełożonym i opowiedzielismy mu o tym ataku, a on stwierdził fakt iż nie możemy teraz zajmowac sie głównie wydobywaniem Ropy Naftowej,  tylko kazał nam iśc w siłę zbrojenną. Przysłał nam 10 żołnierzy i kazał zbudowac tak silną bazę żeby mogła ona byc naszą główną bazą. Po wybudowaniu tak solidnej bazy mogliśmy czuc już zapach zwicięstwa nad Rosjanami, więc ten wieczór cały wszyscy pilismy wódkę i bawiliśmy się aż do pózniej nocy . . .

Misja 2. Władcy Ropy Naftowej


Wszystko pięknie  główna baza już jest zbudowana. .Nasi czterej bohaterowie dostają misja założenia pierwszej rafinerii naftowej. Wyruszamy w kierunku wschodu razem z 2 inżynieramy, jedynym żołnierzem i 1 naukowcem. Idąc 2 dni znaleźliśmy sie na pustyni, postanawiamy poszukać tu ropy, gdy tylko naukowiec wyciągną przedmioty potrzebne do badania nagle trysnął wielki strumień ropy niedaleko nas, pobiegliśmy tam szybko miejsce może nie było zbyt łatwe do obrony ale wkońcu nie spodziewalismy się tam ruskich. Założyliśmy 1 rafinerie naftową "petroleum" 1 (po ang. jakaś ropa). Po wydobyciu 100 baryłek ropy dostajemy dodatkowy rozkaz aby wybudować 1 pojazd z Silnikiem Spalinowym, gdy tylko go wybudujemy staje sie coś dziwnego, z pustyni wyłania się 4 ludzi takich uniformów, jeszcze nie wiedzieliśmy jakie mają zamiary, lecz gdy tylko nas spostrzegli od razu było wiadome co to za zamiary, gdy tylko nas atakuja odpieramy ich z łatwością jeden z nich Krzyczy "Nigdy nie będziecie Panami ,ropy ona ma juz swoich Panów" po czym wstrzykuje sobie jakąś dawkę i umiera (oczywiście to Arabowie). Informujemy o tym naszego przełożonego, chwali nas za obronienie bazy i mówi ze już wysłał ludzi do rafinerii nowych ludzi, abyśmy mogli wrócić po nowe rozkazy. Gdy tylko przybyły posiłki do bazy,  tracisz nad nią kontrole i dowodzisz 4 głównymi bohaterami udajesz się w kierunku głownej bazy po nowe rozkazy.

Misja 3. Nowy wróg - Nowe kłopoty.


Po dotarciu do głównej bazy nasz przełożony daje nam nowe rozkazy, abyśmy udali się na zwiad do bazy wroga. Bierzemy pięciu żołnierzy, dwóch naukowców, jednego inżyniera i ruszamy. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że ruscy zastawili na nas pułapkę (przechwycili rozmowę z przełożonym) w której giną trzej żołnierze. Kontaktujemy się z przełożonym, on nam każe ufortyfikować się i czekać na wsparcie. Po 5 min. obrony przybywa 10 żołnierz  i 5 żołnierzy w czołgach z ciężkimi działami na zaawansowanych podwoziach i musimy zniszczyć bazę Ruskich, jak z trudem zabijamy połowę i zwycięstwo jest już blisko przybywają Arabowie i zaczyna się kolejna walka. Po zniszczeniu całej bazy nie mamy już wątpliwości, Arabowie i Ruscy współpracują ze sobą . . .

Misja 4. Przelew krwi i Nowa nadzieja.


Nasz przełożony każe nam się wycofywac. Kiedy dochodzimy do bazy nasz przełożony przerażliwym głosem krzyczy pomocy. Szybko mu jej udzielamy. Kiedy już jeden z naszych naukowców go uzdrawia, opowiada on nam o sytuacji która miała tu miejsce. Otóż Rosjanie i Arabowie chcieli przechwycić trochę ropy naftowej i ...  nasz przełożony ucieka do najbliżeszej Czeskiej Bazy i tam czeka aż do przebudowy naszej bazy. Szybko odboduwujemy fortyfikacje, lecz po tym jak już jesteśmy silniejsi dostajemy informację od naszego zwiadowcy, że w pobliżu jest malutka baza Arabska zajmująca się wydobywaniem ropy. Trzeba to wykorzystac, bierzemy wszystkich z bazy oprócz czterech żołnierzy i po dzielnym boju z łatwością przechwytujemy bazę. Po chwili dajemy informację naszemu przełożonemu, że znalezlismy nowe złoza ropy, a przy tym zyskaliśmy nową bazę, a on na to, że z nasze zasługi dostajemy awans !

Misja 5. Nowe informacje - Nowe Technologie.


Nasz przełożony wysyła nam do bazy Sztab Naukowców (łącznie 15 poziom 4 ). Szybko rozbudowujemy labolatorium i każemy naukowcom zbadac technikę wykrywania Złóż Alaskitu. Na szczęście okazało się że, złoża mamy tuż pod bazą. Bierzemy surowce, budujemy elektrownię i maszynę do wydobywania alaskitu. Kiedy mamy juz 30 baryłek alaskitu, kontaktujemy się z naszym przełożonym i mówimy mu o naszym dziele. Jest on  nami zachwycony i mówi że, zaraz wyśle pare wozów (2 transportowce) i zabierze ten cenny minerał. Kiedy już zabierają alaskit nagle dostajemy dziwne fale, a po chwili słychac juz dziwny głos. Są to Arabowie. Mówią nam, że współpraca z Ruskimi nie daje im żadnych korzyści i satysfakcj i że, za odpowiednią cenę mogą do nas dołączyc i dac nam pewne cenne informacje na temat uzbrojenia baz Ruskich. Nasi 4 bohaterowie myślą nad tym, lecz Arabowie nas poszpieszają. Nasza decyzja brzmi tak. Lecz jak tylko coś będzie nie tak to ich rozstrzelamy. Po chwili Arabowie już są przy naszej bazie. Dowiadujemy się, że Ruscy próbują znajdowac coś takiego zwane Artefaktem. I że, te artefakty pomogłyby naszym naukowcom w przybliżeniu technologii nad Bombą Syberytową. Zaraz komunikuje się z nami nasz przełożony i mówi że, co my zrobiliśmy a my opowiadamy mu o wszystkim , a on nie pewnym głosem mówi nam ,,Zróbcie jak uważacie" i kończy rozmowę.

Misja 6. Pierwszy Artefakt.

Nasz przełożony jest zainteresowany minerałem który znaleźliśmy (Alaskit) i daje naszym 4 bohaterom misje specjalną, otóż mamy udać się do małej bazy rosyjskiej. Nasi zwiadowcy donoszą, że jest to baza wydobywcza i  słabo broniona, ale ropy tam nie ma, więc pewnie to Alaskit .Dostajemy misje zniszczenia tej bazy i wybudowania na jej zgliszczach najbardziej zaawansowaną bazę laboratoryjną, którą oczywiście trzeba będzie też dobrze ufortyfikować ( baza znajduje się na otwartej przestrzeni). Mamy zbadać wszystkie dostępne technologie jakie tylko (na razie) posiadamy.Wyrusza z nami 5 naukowców (poziomy6-7), 1 inżynier i mechanik. Po dotarciu na miejsce niszczymy bazę i zaczynamy budować swoja po jakimś czasie na naszą bazę napotyka się grupka arabskich dezerterów, którzy za trochę paliwa i bezpieczny przejazd dadzą nam rzecz którą my nazywamy Artefaktem, dla nich jest to rzecz zbędna. Po zbadaniu wszystkich technologi przechwytujemy Ruski komunikat że do jednej z baz przestał "wpływać" Alaskit. Potem odpieramy Rosyjskie ataki i wiemy, że mogą nadejśc następne.

Misja 7. Zysk i Strata.


Po odparciu trzech Rosyjskich ataków nasz przełożony postanawia dalej siedziec na ogonie Ruskim. Organizuje grupkę ludzi ,,Kobra" która ma się przedostac do głównej bazy wroga i zniszczyc wystarczająco dużo budynków, żeby uniemożliwic Ruskim dalsze technologie. Idzie Bernkow i Ahmed zaś Tupak i MacGyver zostają w bazie na wypadek dalszych ataków na bazę. Idzie nas razem 10 (Bernkow i Ahmed i 8 żołonierzy lvl 6-7). Kiedy dochodzimy do bazy niszczymy wszystkich w pobliżu, lecz nie możemy się przedżec przez łąkę, ale to nie wygląda jak łąka tylko plac treningowy (wszędzie zdlane sterowane wieżyczki Gtahinga i Wyrzutnie Rakiet). Szybko kontaktujemy się z naszym przełożonym i mówimy mu o wszystkim, a on wysyła nam dane gdzie znajdują sie główne elektrownie na ropę. Po ich zniszczeniu baza jest już prawie pusta, został jeszcze tylko magazyn, niszczymy jego a po chwili wszyscy ruscy wybiegają i krzyczą że chcą się poddac. Nagle do bazy zawitał Tupak z MacGyverem i z naukowcami i mówią, że Ruscy przejeli naszę słabo rozbudowaną bazę. A my w nagrode przejmuje ich bazę i staje się ona naszą główną bazą. Teraz jak tylko Ruscy zaatakują na nas to nie przejdą żywi przez całe pole z wieżyczkami. Po chwili Bernkow przechwytuje fale dżwiękowe Ruskich. - Kur**  znów Ci Polacy zrobili nas w konia! -Zamiast Alaskitu jest to baza naukowców ! i w dodatku stracilismy główną bazę ! - lepiej nic narazie nie mówic naszemu przełożonemu. Po chwili do bazy jakgdyby nigdy nic wjeżdza do bazy ich przełożony (on nie wie ze my ją przejeliśmy) z całym towarem (6 transportowców). A my go poprostu zabijamy i bieżemy towary. Po chwili przyjeżdza do bazy nasz przełożony i gratuluje nam z zabicia ich głównego stratega. Teraz mamy więcej czasu na badania, ponieważ Ruscy nie prędko się z tego wygrzbią...

Misja 8. I znów po Zwycięstwo !


Teraz możemy przez jakiś czas zając się technologiami naukowymi. W tym celu nasz przełożny każe nam udac się na pólnocny-zachód i tam zbudowac nową bazę nad technolgiami alaskitu. Kiedy tylko budujemy bazę, po chwili nadjeżdza mała grupka ludzi...Lecz to byli nasi sprzymieżeny - Czchy, lecz mieli ze sobą 3 Ruskich naukowców..Wszyscy chwycili za broń i zaczeli celowac w nich. Nas sprzymieżency powiedzieli, że są to nasi przyjaciele, którzy odeszli ze strony ZSRR i zamieżają wyjawic nam tajniki działania tajemniczych Artafaktów. Po opracowaniu tejże artefaktów (mamy narazie 3) doszli do wniosku, że te dziwne urzadzenie mają infratuskure i budowe podobną do EON"a. Szybko kontaktujemy się z naszym przełożonym i opowiadamy mu o wszystkim. A on ostrzega nas przed natarciem małego oddziały ZSRR (Ruskich). Szybko wysyła nam grupkę żołnierzy mającą na celu chronienia nas przez jakis czas. Budujemy zdalnie sterowane wieżyczki (rakiety i ciężkie działa) i stawiamy przy dwóch głównych wejściach pole magnetyczne iniemożliwające przejście Ruskim. Po chwili dociera ich atak. Ku naszemy zdziwieniu to nie jest wcale taki mały konwój, ponieaż przewozi on 1 z tajemniczych artefaktów. Po chwili dochodzą nam nowe cele:- uniemożliwic Ruskim przewiezienia przez nas teren tajemniczego Artefaktu - nikt nie może uciec z życiem. Walka była zacięta. Ponieślimśy niewielkie straty budowlane, ale za to uzyskaliśmy już 3 jak dotąd zdobyty tajemniczy artefakt. Teraz nas przełożny każe zostawic naukowców w spokoju, żeby mogli się dowiedziec coś nie co więcej o tajemniczych artefaktach, a my idziemy do naszej głównej bazy, żeby móc skontaktowac się z naszym przełożonym i porozmawiac o dalszych celach naszej zagłady nad ZSRR.Nie są to jeszcze wszystkie misje, lecz postanowiłem zebrac i uporządkowac wszystkie misje fabuły. Zachęcam do czytania ! ; ]

Offline

#2 2011-06-13 14:22

gwp
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 1
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Kampania Polsko-Czeska

Widzę, że są więksi maniacy ode mnie img/smilies/smile


______________________________
http://grywprzegladarce.com

Offline

#3 2013-04-20 14:22

grzesio03
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 1
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Kampania Polsko-Czeska

jak to pobrac????????

Offline

#4 2015-03-04 14:22

zdravcio
Użytkownik
Zarejestrowany: 2015-02-19
Posty: 2
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Kampania Polsko-Czeska

Czyta się bardzo przyjemnie ale jako można w to zagrać?

______________________________
www.zleceniabudowlane24h.pl/tag/zlece-montaz-drzwi

Ostatnio edytowany przez zdravcio (2015-03-10 14:22)

Offline

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo